lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 4987944
Šiandien: + 15057
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

2 proc. nuo GPM skyrimui skirtas laikas sparčiai senka  2061   1

[2013 04 15]

grindinuke.jpgMieli "SOS gyvūnų" draugai!

Absoliuti dauguma didžiųjų darbų, reikalaujančių investicijų, įrengiant prieglaudą buvo nuveikti, naudojantis jūsų skirta 2 proc. parama nuo GPM. Teritorija aptverta, įrengta katilinė, remontuojami voljerai ir dar daug smulkių, bet būtinų darbų.

Žinoma, dar ne viskas pabaigta, vandenį tenka skolintis iš kaimynų, elektros pajėgumai riboti... Planuose – ir antras prieglaudos aukštas, ir veikiantis veterinarijos kabinetas, kur būtų teikiamos kai kurios paslaugos beglobiams ir nepasiturinčių žmonių augintiniams, ir dresūros pamokos globotiniams. Ir daug dar kas :)

Visa tai – jūsų rankose. Jei apsisprendėte pervesti 2 proc. nuo GPM "SOS gyvūnams", plačiau rasite čia.

Galite užpildyti popierines deklaracijas, kurias rasite prie "Akropolio" stendo arba mūsų draugų – "Vetos" veterinarijos klinikos ir Jakovo veterinarijos klinikos patalpose. Ten pat galima jas ir palikti.

Būsime dėkingi, jei pasidalinsite informacija su draugais!

Mūsų tikslas – ne vien išgelbėti beglobį, suteikti jam antrąjį šansą, bet ir šviesti visuomenę, kad tokių atvejų būtų kuo mažiau, padėti su sterilizavimu, nes būkime atviri – visų Lietuvos prieglaudų nepakaks priimti visus išvaromus, užmigdomus, užkasamus naminius gyvūnėlius, kurių šeimininkai patys nenori ar nesugeba jais pasirūpinti. Negalime gyventi vien šia diena, turime rūpintis ir ateitimi. Ženkime dar vieną didelį žingsnį link tos geresnės ateities, tik visi drauge tą galėsime padaryti.

Ačiū jums.
"SOS gyvūnų" komanda


Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA