lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2605530
Šiandien: + 14609
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Paramos krautuvėlė - jūsų paslaugoms, gyvūnų labui  2293   1

[2012 07 20]

Mūsų svetainėje atidaryta „Paramos krautuvėlė“ – visiškai naujas projektas, kuris suteiks galimybę remti VšĮ „SOS gyvūnų“ prieglaudą, užsiimant įprasta veikla ir nepareikalausiantis papildomų sąnaudų. Ją rasite visada, mūsų svetainėje kairėje paspaudę mygtuką "El. parduotuvė".

Iš vienos pusės, kviečiame ja naudotis rankdarbių kūrėjus, verslininkus, iš kitos - žmones, kurie įsigydami naudingą daiktą, kartu parems ir prieglaudą.

Ši parduotuvėlė ypatinga tuo, kad visi pinigai, gauti už parduotas prekes, atiteks „SOS gyvūnams“ kaip parama, kuri bus panaudota prieglaudos statyboms užbaigti, globotinių kasdienei ir nekasdienei priežiūrai.

Paramos krautuvėlė padalinta į du skyrius. Viename iš jų galima tiesiogiai apmokėti „SOS gyvūnų“ išlaidas (tokiu atveju parama bus tikslinė), o kitame galima įsigyti mūsų rėmėjų siūlomų prekių bei paslaugų, už kurias gauti pinigai atiteks „SOS gyvūnams“. Patikėkit, praverčia kiekvienas litas: maistui, vaistams, skiepams, komunalinėms paslaugoms, o dar reikia įrengti gręžinį, kad būtų vandens, o dar reikia apšiltinti patalpas žiemai, o dar, o dar...

Tad raginame gyvūnams neabejingus žmones pirkti mūsų paramos krautuvėlėje – tai paprasčiausias būdas pagelbėti beglobiams gyvūnams, o verslo atstovams parodyti, kad jų veikla bei produkcija – net jei ji nesusijusi su gyvūnais – vis tiek gali prisidėti prie gerų darbų.

Tuo pačiu kviečiame visus, pradedant pavieniais rankdarbininkais ir baigiant stambiais verslininkais padovanoti mūsų parduotuvėlei daiktų ar galimybę užsisakyti paslaugas, už kuriuos gauti pinigai atiteks kilniam tikslui – suteikti beglobiams gyvūnams jaukų laikiną prieglobstį ir ieškoti jiems naujų namų. Tikimės, kad tokiu būdu mes surasime dar daugiau draugų!


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA
Sparky  [2017-11-09 04:17]

magnificent post, very informative. I wonder why the other specialists of this https://greatpaper.co.uk/buy-essay-online sector don't notice this. You should continue your writing. I'm confident, you have a huge readers' base already!


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS