lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2605643
Šiandien: + 14722
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Keičiasi 2 proc. nuo GPM skyrimo forma!  4924   5

[2012 03 05]

Atkreipiame dėmesį, kad šiais metais keičiasi 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo paramai forma. Iki kovo 31 d. dar galima pildyti ir pateikti tiek ankstesnį, tiek naujos redakcijos prašymą. Balandžio mėnesį iki pat paskutinės formos pateikimo datos (gegužės 1 d.) galima bus pateikti tik naująją formą. Ją galima rasti mūsų svetainėje arba tiesiogiai užpildyti VMI portale (išsamiau apie dokumentų teikimą per EDS sužinosite čia arba čia).

Nauja forma skiriasi tuo, kad galima nurodyti, jog tam pačiam paramos gavėjui 2 proc. galima skirti ne už vieną mokestinį laikotarpį, o už keletą į priekį (iki 2015 m.). 

Prašymą galima užpildyti elektroniniu būdu per EDS, taip pat įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui arba atsiųsti paštu. Tie, kurie jau paliko senojo pavyzdžio savo 2 proc. paramos skyrimo anketas „Ozo“ Gyvūnų pievelėje, gali būti ramūs – pasirūpinsime, kad jos būtų pateiktos laiku. 

Visą informaciją mokesčių klausimais gyventojai gali sužinoti paskambinę Mokesčių informacijos centro telefonu 1882, apsilankę VMI interneto svetainėje www.vmi.lt arba teritorinėse mokesčių inspekcijose. 

Metinę pajamų mokesčio deklaraciją tie, kas ją privalo pateikti, turi pateikti iki gegužės 2 d., kitaip prašymas dėl paramos nenagrinėjamas.

Tikimės ir šiemet visų jūsų paramos, pervedant 2 proc. nuo GMP, mums tai labai svarbu, siekiant ir ateityje dirbti šį darbą, plėstis, suteikti daugiau galimybių beglobiams gyvūnams.


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA
Teresa C. Luong  [2017-11-15 09:23]

Hello there! http://writingpaper.org I could have sworn I've been to this site before but after reading through some of the post I realized it's new to me. Nonetheless, I'm definitely delighted I found it and I'll be book-marking and checking back often!

iks  [2012-04-30 19:24]

nepamirškite, jau tiksi paskutinės dienos 2 proc. pervedimui:)

grazina  [2012-04-10 23:20]

Pervedziau. Reikia jungtis per internetini banka. Nepasakyciau, kad sudetinga, bet nepatyrusiam gana painu.

iks  [2012-03-10 11:30]

norint, kad paramops prašymas būtų išnagrinėtas, riekia iki gegužės 1 d. pateikti ir metinę pajamų deklaraciją. norint ją pateikti, reikia būti el. bankininkystės vartotoju, prisijungti su el. parašu arba tapti elektroninės deklaravimo sistemos vartotoju. http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

VMI rašo: Visą informaciją mokesčių klausimais gyventojai gali sužinoti paskambinę Mokesčių informacijos centro ( MIC) telefonu 1882, apsilankę VMI interneto svetainėje www.vmi.lt arba teritorinėse mokesčių inspekcijose. VMI pažymi, kad Mokesčių informacijos centro trumpuoju telefonu 1882 teikiamos konsultacijos įrašomos ir yra lygiavertės rašytinėms.  

Li  [2012-03-06 19:39]

Sveiki, norėtume jums pervesti 2proc, tačiau esame toli nuo jūsų, galvojam pervesti internetu, bet nelabai suprantam,ten butina tureti internetini banko prisijungima  , kad galetum pervesti ar ne ?


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS