lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2605643
Šiandien: + 14722
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Dokumentinis filmas „Našlaitynas“ – apie žmogaus ir gyvūno bendrystę  1501   1

[2012 02 11]

Baigiamas kurti trumpametražis dokumentinis filmas apie Vilniuje veikiančią gyvūnų prieglaudą „SOS gyvūnai“. Tiksliau – apie vietą, kurioje išmesti, niekam nebereikalingi keturkojai randa saugų prieglobstį ir bilietą į naują gyvenimą, o jais besirūpinantys žmonės – savo pašaukimą. 

Filmavimo darbai truko beveik metus, filmo kūrimas iš dalies finansuotas renkant lėšas svetainėje indiegogo.com, kur projektu susidomėję žmonės galėjo aukoti nedideles pinigų sumas ir taip padėti kūrėjams greičiau užbaigti darbus. Šiame etape projektu susidomėjo Šefildo dokumentinių filmų festivalis „Sheffield Doc Fest“ Jungtinėje Karalystėje, padėjęs apie lėšų rinkimo akciją sužinoti užsienio auditorijai. Komanda nuoširdžiai dėkoja visiems parėmusiems ir džiaugiasi, kad spėta užfiksuoti senąjį medinį namą Vilniaus Šnipiškių rajone, kur ne vienerius metus dirbo savanorės ir gyveno šimtai išgelbėtų keturkojų. Šiuo metu prieglauda jau įsikūrusi naujoje vietoje. 

„Našlaityną“ bendrai prodiusuoja „Nerutina“ (Lietuva) ir „Benjamin River Productions“ (Estija). Kūrybinė grupė ypač dėkoja Linai Ozerkinai už grafinį dizainą ir kino režisieriui Audriui Stoniui už konsultacijas, taip pat menininkams Adomui ir Linai, padėjusiems rinkti lėšas projektui. Filmo režisierė Albina Griniūtė studijavo audiovizualinius menus Baltijos kino ir medijų mokykloje Taline. Daugiau informacijos apie filmą surasite svetainėje: www.benjaminriver.com 

Filmo premjera planuojama kovo mėnesį, festivalio „Kino pavasaris“ metu. 

www.15min.lt skelbiama informacija

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA