lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2605643
Šiandien: + 14722
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Sukurk reklamą "SOS gyvūnams"!  1952 

[2011 10 26]

Kviečiame dalyvauti konkurse ir pateikti rinkodaros idėjų, kaip viešinti „SOS gyvūnų“ veiklą, kaip greičiau surasti namus mūsų beglobiams, kaip atkreipti žmonių dėmesį į beglobių problemas.

Šiemet ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybė, prisijungdama prie Tarptautinės verslumo savaitės, organizuoja konkursą studentams „Creative Shock“ ir kviečia į verslą pažvelgti netradiciniu kampu.

Šių metų konkurso tema – rinkodara, todėl dalyviams teks ne tik narplioti sudėtingas verslo situacijas, kurias paruošė ,,Lietuvos marketingo asociacija“ ir ,,Balticum TV“, bet ir atlikti netikėtas kūrybines užduotis. „Renginio metu bus siekiama pažvelgti į šios srities naudą iš įvairių perspektyvų, skatinama pamiršti tradicinį rinkodaros apibrėžimą ir parodyti, kad, panaudojant „šviežias“ idėjas, galima atkreipti žmonių dėmesį į socialines problemas bei paskatinti jas spręsti“, - pasakoja Tomas Montvilas, vienas iš konkurso organizatorių.

„Creative Shock“ metu, dalyviai, pasinaudodami partizaninio marketingo gudrybėmis, turės sugalvoti, kaip kuo labiau išgarsinti visuomenine veikla užsiimančias nepelno siekiančias organizacijas: „Maisto banką“, „Nacionalinį kraujo centrą“, „SOS gyvūnai“, „Kitą variantą“ bei „EEPA“, atkreiptį žmonių dėmesį į jų veiklos svarbą. Studentų kūrybiškumą ir išmonę padės įvertinti kompetetinga komisija, o finalininkų lauks netradiciniai ir labai vertingi prizai.

Registracija vyks iki lapkričio 5d., o jau gruodžio 3d., konkurso finalo metu, vyksiančio ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, Vilniuje, visi kviečiami ne tik išvysti ir išgirsti penkių geriausių komandų finalinės užduoties prezentacijas, bet ir pasiklausyti atvirų paskaitų įvairiomis rinkodaros temomis, kurias ves geriausi šios dinamiškos srities specialistai, atstovaujantys įmones „AdNet“; „Vilniaus oro uostas“; „Adverum“ ir kt.

Platesnė informacija www.creativeshock.lt

Registracija

ISM SA kartu su „Photo Brothers“ pristato virusinį projekto filmuką.

Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA