lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 1608321
Šiandien: + 16239
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Nuo šiol galite aukoti SMS žinute!  2312   6

[2011 07 05]

Nuo šiol naujosios "SOS gyvūnų" prieglaudos statyboms galėsite aukoti trumpuoju SMS numeriu 1670!

Šią patogią ir greitą aukojimo sistemą mums suteikė pridėtines paslaugas teikianti bendrovė UAB "Mediafon", tad ačiū jiems už bendradarbiavimą ir paramą įgyvendinant šią jau seniai puoselėtą idėją. Visos lėšos surinktos šiais numeriais, išimtinai bus skirtos tik prieglaudos Minsko plente Vilniuje statyboms pabaigti, tad labai tikimės, kad į svečius naujuose namuose galėsime pakviesti jau šią vasarą.

Numeriu 1670 siųskite SOS2, jei norite paaukoti 2 Lt

Numeriu 1670 siųskite SOS5, jei norite paaukoti 5 Lt

Numeriu 1670 siųskite SOS10, jei norite paaukoti 10 Lt

Ačiū už Jūsų gerumą!


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA
Gita  [2012-04-03 14:54]

Ar dar galima aukoti žinute? Ar tai buvo terminuota akcija? Kadangi nusiunčiau kelias  žinutes dabar, tai galvoju ar čia jums paklius pinigai ar ne?

Milda  [2011-12-05 15:25]

Labai saunu kad taip sugalvojote! bet issiuntus zinute man kilo klausimas ar ateina koks patvirtinimas ir kaip zinot kad pinigeliai nuejo?....

Ilona  [2011-07-13 13:21]

Šia vasara mums labai svarbu persikelti į savo sklypą, nes  ilgai pasilikti senoje vietoje negalesim, o su tokiu kiekiu šunelių kiek yra dabar, butų sunku. Todėl yra labai svarbi parama.
Šiuo metu vykdomi darbai:
žemes Sklypo isliginimas, pakėlimas, sutvirtinimas.
Fundanentas.
Priegkaudos sukonstravimas.
Komunikacijos.
Nuotraukas is žemes sklypo idesim artimiausiu laiku, šiuo metu tiesiog techniškai neturiu tokios galimybes.
Si sekmadienį per laida "Tavo Augintinis" kaip tik rodys "SOS gyvunai" nauja vieta. Kam idomu labai prašom pažiūrėti drauge per B6 kanalą, 9 valanda ryto.
Ačiū visiems kas drauge ir visapusiškai palaiko.
Labai sunkus periodas ir stengiamės tiesiog išgyventi. Jei sustabdytume globa ir visas lėšas bei laiką skirtume tik statybom, butų viskas greiciau ir lengviau. Bet ar gali sustabdyti, kai pagal šių metu statistika beglobiu ir atsisakomu Gyvunu trigubai daugiau, lyginant su praėjusiais metais.
( atsiprasau už klaidas, komentaras rasytas telefonu)

Sk  [2011-07-13 10:54]

Sveiki. Šaunu, kad ir pas jus toks dalykas atsirado, bet aš norėčiau visų savanorių paprašyti, kad parašytų naujesnių naujienų apie prieglaudos statybas ir žinoma nuotraukyčių, nes kur nuoroda tai labai seni straipsniai kaip suprantu :))

Edgaras  [2011-07-13 10:00]

Kai kuriose šalyse yra toks dalykas, jog žmogus pasirašo tokį raštą ir jam kas mėnesį, automatiškai, atskaičiuoja jo pasirinktą sumą. Kaip, kad tiesioginis debetas. Na, pavyzdžiui aš norėčiau skirti po 10 litų, kiekvieną mėnesį ir kad nevargti, nemokėti įmokos mokesčių, pasirašau tą sutartį.
Gal ir Lietuvoje galimas toks dalykas? Jei taip, tai kodėl žmonėms nesuteikus tokios galimybės? Juk sutartį bet kada galima nutraukti.

Liuda  [2011-07-12 15:24]

Šaunuoliai,seniai reikėjo taip padaryti.Dėl didelių šildymo kainų sunkoka skirti padorią sumą.O taip liuks -SMS  žymiai papraščiau.Keli SMS per mėnesį tikrai nesijaučia-o iš daugelio susirinks sumelė.