lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 1608321
Šiandien: + 16239
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

"SOS gyvūnai" - muzikos festivalyje!  1877   3

[2011 06 23]

Ką veiksite liepos 22-24 d. savaitgalį? O mes tai būsime "Tamsta Muzika 2011" festivalyje Dainų slėnyje, Varėnoje!

Jau trečius metus iš eilės vykstantis festivalis garsėja savo draugiškumu – čia, kaip niekur kitur, leidžiama atsivesti šunis, o tėveliai raginami nepalikti namuose savo atžalų – vaikams iki 10 m. įėjimas su suaugusiais nemokamas, o iki 16 m. taikoma 50% nuolaida.

Festivalio metu mes, "SOS gyvūnai" savanoriai, rūpinsimės visais muzikos atvykusiais pasiklausyti keturkojais – parūpinsime gertuvių su gaiviu vandeniu, o  šeimininkams dalinsime maišelius, jog šie pasirūpintų savo augintinių "krūvelėmis"."SOS gyvūnų" palapinėje kviečiame visus į švietimo pamokėles - jose sužinosite daugiau apie beglobius gyvūnus, kiekvieno žmogaus atsakomybę už savo augintinius, kaip juos prižiūrėti ir suprasti. Vartydami nuotraukų albumą mūsų palapinėje, galėsite susipažinti su mūsų globotiniais, pabendrauti ir nusifotografuoti su keliais atvykusiais į festivalį. Be to, galėsite pasirašyti peteciją prieš žiaurų elgesį su gyvūnais bei įsigyti "SOS gyvūnų" aksesuarų.

Pagrindinė "Tamsta Muzika 2011" festivalio žvaigždė – reperis, soul, hip-hop, R&B muzikos atlikėjas Aloe Blacc (JAV). Išgarsėjęs daina “I need a dollar”, šis dainininkas atvyks į festivalį tiesiai iš turo po Europą – į jo koncertus Anglijoje, Olandijoje jau dabar išpirkti visi bilietai.

“Tamsta muzika” ruošiasi nustebinti ne tik svečiu iš užsienio – šįmet čia koncertuos daugiau nei 20 lietuviškų grupių: energingieji G&G sindikatas vyrukai, elektroninės roko muzikos meistrai Happyendless, nesenstantys Poliarizuoti stiklai, BIX, ir begalės kitų, kurių nereikia pristatinėti: Empti, Brassbastardz, Freaks on floor, Bekešo vilkai, Tofu bubble, Gospel choras Sounds in G, kt.

Be muzikos, festivalis siūlo įvairias pramogas: festivalio teritorijoje veiks menininkų turgelis, “One” nuotykių parkas kvies išbandyti savo jėgas sportiniuose žaidimuose bei atrakcijose, gatvės šokio meistrai suburs į bendrą ratą visus, norinčius išmokti naujų judesių, o mėgstančiųjų maudytis lauks vandens pramogos.

Daugiau apie festivalį - www.tamstamuzika.lt.

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA