lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2570629
Šiandien: + 19842
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

„Tvarkingam kieme saulės atokaitoj snausti maloniau ir ne taip kenkia įvaizdžiui“, – tarė Maja, „SOS gyvūnų“ kiemo viršininkė  2221   2

[2011 04 21]

SOS-025s.jpgLiaudies išmintis byloja: balandis – švaros mėnuo. Mūsų patirtis rodo, kad pasitelkus entuziastingus talkininkus galima labai greitai ne tik kiemą ir keturkojų apartamentus sutvarkyti, bet ir niūrias mintis ir nuovargį išvaikyti!

Mielieji, prisimenam praėjusio pavasario talką ir šypsot noris: buvo išties smagu darbuotis su jumis, neabejingais beglobių likimams ir mūsų organizacijos veiklai.

O smagius dalykus juk norisi kartoti! Tad kviečiame į „SOS gyvūnų“ kiemo talką balandžio 30 d., šeštadienį, 10 val.

Stengiamės auklėti savo globotinius ir kantriai aiškiname, kad reikia tvarką savo namuos (kad ir laikinuos), kieme palaikyti, bet vis tiek turim paprašyti jūsų į talką atsinešti pirštinių, maišų ir grėbliukų – šiukšlėms. Deja, turim kieme ir tokių šiukšlių, kurios į maišus ir net konteinerius netelpa, todėl labai reikalinga priekaba – gal žinote, kas galėtų mums pagelbėti?

Aiškinam saviesiems, kad nereikia ir baldų, ant kurių patogu miegoti, graužti, bet juk visi žinom, kaip norisi to, ko negalima. Todėl norėtume pakeisti dantų neatlaikiusius baldus „kambarinėmis būdomis“, kurioms sukalti ieškome vyriškų rankų. Jei žinot, kur galime gauti pigių medžiagų „būdelėms“ – ačiū!

Saulytei vis sunkiau atsispirti, tad ir mūsų šuneliukai nori ilgiau kieme pabūt. Deja, tvarką sunku palaikyti, kai visas jų būrys pasipila į visus kiemo kampus, o dažnai susigundo ir už kiemo ribų „pasižmonėti“. Teturim vieną varganą voljerą, kurį dar ir remontuot reikia. Tad mūsų prašymas labai nekuklus: gal žinote, kas galėtų mums padovanoti vielos tvoroms? Išskėstom rankom lauksime ir tų, kurie tvoras pavers „visų šunų svajonių voljerais“!

Būtų puiku sulaukti talkoje vyrukų, turinčių talentą įstatyti duris, grotas į langus, įtaisyti durų rankeną, kabliukus – šitų naudingų dalykėlių mūsų globotinių apartamentuose taip pat šioks toks trūkumas.

Mėgstate dažyti sienas? Mūsų prieglaudėlės sienos, durys ir langai mėgsta būti dažomi! Kas pasisako už dažų ir teptukų suneštinę?

Mūsų „šunų viešbučio“ merginos taip pat turi prašymą – jums nereikalingas linoleumas ar jo atraižos, ištiestos mūsų šunų apartamentuose ant medinių grindų labai palengvintų kasdienio valymo darbus.

Renkame ir brigadą „Plaunam, šveičiam“, kurią aprūpinsim kibirais, bet būtų puiku, jei atsirastų šluotų, pašluosčių, kempinių ir plovimo priemonių.

„Instrukcijų“ daug, bet svarbiausia, kad ateitumėt ir atsineštumėt šypseną. Beje, vieno neišvengsite – būsite apšokinėti, aplaižyti ir nupėduoti. Tokie jau tie mūsų „sosiukai“.

Praėjusios talkos metu svajojom apie tai, kad kita talka vyks jau naujajame „SOS gyvūnų“ prieglaudėlės kieme, bet ir šį pavasarį kviečiame jus į Žalgirio g. 60 (Vilniuje), į kuklujį mūsų kiemelį, „guminius“ namelius. Ir vis dėlto tikim, kad jau vasaros pradžioje pakviesime jus į nuosavą kiemą!

Nekantriai jūsų ir talkos laukianti

„SOS gyvūnų“ komanda ir globotiniai

Informacija telefonu: +370 610 30574 (Lina) 


Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA