lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 1645577
Šiandien: + 14281
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Stotelėse – žmonių atsakomybė už gyvūnus  3397   5

[2011 03 08]

Baigėsi prieš metus startavusi mūsų organizacijos socialinės reklamos kampanija stotelėse. Ačiū UAB "JCDecaux Lietuva" už galimybę visus metus būti matomiems.

2011 m. kovo 8 d. Vilniaus miesto viešojo transporto stotelėse startavo gyvūnų globos įstaigos "SOS gyvūnai" socialinės reklamos kampanija, skatinanti atsakomybę už gyvūnus.

Kartu su UAB „JCDecaux Lietuva“ surengta visus metus Vilniaus mieste truksiančia kampanija siekiama ne tik atkreipti žmonių dėmesį į beglobių gyvūnų problemas, bet ir skatinti visapusišką atsakomybę už gyvūną dar prieš jį įsigyjant.

Pasak VšĮ „SOS gyvūnai“ vadovės Ilonos Reklaitytės-Mezencevos, beglobių gyvūnų būtų kur kas mažiau, jei žmonės prieš įsigydami augintinį suvoktų, jog tai nėra vienadienis žaisliukas, o daugiau nei 10 metų šalia esantis gyvas bei jaučiantis sutvėrimas, įsigilintų į veislei būdingą charakterį, priežiūros ypatumus, sterilizuotų gyvūną, jog išvengtų netikėtų pabėgimų ar nepageidaujamos palikuonių vados. Tokie paprasti žingsniai ženkliai sumažintų beglobių gyvūnų skaičių ir su jų problemomis susijusias skaudžias temas, pavyzdžiui, eutanaziją.

„Pririštas prie stulpo, radiatoriaus, išmestas gatvėje, suspardytas prie parduotuvės, palikti šiukšlių konteineryje, nebereikalingas, nes nusibodo, skiriasi akių spalva – tokios istorijos mūsų prieglaudoje girdimos kiekvieną dieną. Apie tautos didingumą galima spręsti iš jos elgesio su gyvūnais, sakė M. Gandis. Mes siekiame, kad Lietuvoje kuo daugiau žmonių ir gyvūnų sietų draugystė“.

Kampanija truks lygiai metus, plakatai bus talpinami viešojo transporto stotelėse įvairiose Vilniaus vietose. Plakato idėją sukūrė ir įgyvendino dizaineris Lukas Ruškys.

VšĮ „SOS gyvūnai“ yra savanoriška, nepelno siekianti, neturinti pastovaus finansavimo gyvūnų globos organizacija, išsilaikanti iš pavienių žmonių/organizacijų paaukotų lėšų bei 2% GPM paramos, savo veiklą vykdanti nuo 2008 m. Per 2010 metus organizacijos pagalba naujus namus atrado 1912 beglobiai gyvūnai (1118 katės, 794 šunys ir kiti gyvūnai).


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA