lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 1548889
Šiandien: + 3469
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Akcijos "Atrask į save panašų keturkojį draugą" finalas  5044   1

[2011 01 30]

Sekmadienio popietę, prekybos centre „Ozas“ esanti „SOS gyvūnai“ beglobių gyvūnų pievelė, fotografo Deivido Leiliono (www.oroboros.lt) iniciatyva virto profesionale fotostudija – vyko visuomenines akcijos „Atrask į save panašų keturkojį draugą“ finalas.

Gruodžio-sausio mėnesiais dalyviai siuntė savo anketas su nuotraukomis. Šis projektas kvietė registruotis ir į fotosesiją atvykti visus geros valios žmones, kurie fotografuodamiesi su „SOS gyvūnai“ prieglaudos globotiniais išreikštų paramą beglobiams gyvūnams ir tokiais savo veiksmais galimai padėtų jiems rasti tikruosius namus.

Iniciatyva pateisino lūkesčius – fotosesijos vietoje iš pat ryto pradėjo būriuotis kelios dešimtys gyvūnų mylėtojų, šalia jų nedrąsiai, tačiau kantriai trepsėjo prieglaudos šuneliai.

Puiki atmosfera ir nuotaika linksmai nuteiktė visus. Dalyviams tapti kuo panašesniais į iš anksto numatytą keturkojį draugą padėjo profesionali visažistė Simona. Kiek daugiau įnoringi buvo keturkojai fotosesijos dalyviai: vieni pamatę fotoaparato objektyvą mielai priguldavo scenoje, pirmiausia paprašydami pakasyti pilvuką, kitus akcijos dalyviai viliojo žaislais ir skanumynais, treti kaip tikri profesionalai mielai pozavo prieš kamerą, tarsi leisdami suprasti, kad aš jau noriu namo, tad su mielu noru norėčiau atkreipti tavo žvilgsnį, mano naujasis šeimininke.

Puiki pradžia ir nemažas dalyvių skaičius įkvėpė entuziazmo šią akciją paversti „SOS gyvūnai“ ir fotostudijos „Oroboros photography“ kiekvienų metų gražia tradicija. Žiūrėti fotosesijos nuotraukas...

Už aktyvų bendradarbiavimą ir informacijos sklaidą norime padėkoti visažistei Simonai Pušinskaitei ir mūsų draugams:

Į fotostudijos 'Oroboros photography' svetainę15min
Į PC "Ozo" svetainę
laikas.ltbalsas.lt
DELFI

Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA