lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3729520
Šiandien: + 22221
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Skelbiame trečiųjų veiklos metų rezultatus  3634   8

[2011 02 01]

SOS_Gimtadienis.jpgŠiandien sueina treji metai, kuomet pristatydami „SOS gyvūnus“ pradedame žodžiais „2008 m. vasario 1 d. įsteigtą “SOS gyvūnų” organizaciją vienija bendras tikslas suteikti pagalbą beglobiams gyvūnams“. Būtent – šiandien švenčiame trejų metų gimtadienį! Ir nors toks „amžius“ organizacijai tik pirmieji žingsniai, tačiau džiaugiamės sugebėję per šiuos metus paaugti, subręsti ir dažniausiai viršyti pačių išsikeltus tikslus.

Kaip ir kasmet, pristatome organizacijos bendros veiklos ataskaitą – juk skaičiai iškalbingesni už visus žodžius.

Visos „SOS gyvūnų“ komandos vardu norime dar kartą išreikšti begalinę padėką visiems geros valios žmonėms, kurių pagalba ir parama mus vedė į priekį ir leido padaryti tiek daug.


Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA
??  [2012-02-08 19:25]

iš aukų dėžučių per metus surinkta TIK 5749,85lt. Kai aukų dėžučių yra ne viena, jos stovi ne tik Oze, bet ir vet. klinikose, parduotuvėse. Oze per dieną surenkama maždaug 100lt, jei savaitgalis - 400-500lt. Tad nurodyta suma metinėje ataskaitoje, iš tiesų, surenkama maždaug per mėnesį. Kodėl tie pinigai nebuvo įtraukti į ataskaitą? Ir kam tie pinigai, kurie neparodyti ataskaitoje, buvo skirti?

Atsakymas  [2011-02-05 09:41]

Mirtingumas sumažėjo todėl:

gyvūnai kurie patenka į prieglaudą skiepijami.
Dažnai stengiamės, kad iki skiepų gyvūnas pabūtu savanorio namuose.
Labai daug ką reiškia "Ozo "projektas, nes sveiki, paskiepyti ir paruošti gyvūnai aplenkia prieglaudos ribas. Prieglaudoje lieka tik tie gyvūnėliai kurie serga, ir negali keliauti į naujus namus. Tuo pačiu sumažėjo susirgimai sunkiomis ligom, ir išvengėm invazinių ligos protrūkių.
Gyvūnų paskirstimas pagal patalpas grupėmis irgi padėjo.
Labai pasijautė tas momentas, kai nustojom kovoti su "Grindos " virusais, kurie ir nešė labai ryškų mirtingumą prieglaudoje. Kėlė grėsmę sveikiems ir iš gatvės patekusiems gyvūnams.
"Grindoje" buvo susitarimas, kad kai yra atnešamas gyvūnas, mums praneša ir mes jį pasiimam valandos bėgyje, kol jis nėra dar patalpintas į bendras gyvūnų patalpas. Tokiu budu vien tik per vasarą išgelbėjom šimtus katinėlių ir mažų šunelių. Už tai, esam dėkingi "Grindos" kolektyvui už lankstų bendradarbiavimą. Nes suteikė šansą daugeliui, patis suprasdami, kad pas juos jie neišgyvens. Netrukdė ir iš ties skambino, kai tik atkeliaudavo naujas beglobis, ar šeimininkai atnešdavo pundais, kaip nereikalingus daiktus. Kartais ir pačios merginos budėdavo, kad kuo daugiau padėti. Būdavo, kad vasaros metu iš vis atvažiuodavome ir pasiimdavo visus katinėlius iš "Grindos" patalpų, skiepijome, suleisdavome vitaminus, atskirai laikydavome ir laukdavome geresnių rezultatų, nors tiesa pasakius nedaug pavyko padėti tiems, kas jau pabuvojo tose patalpose, bet žinojom, kad padarėm viską ką galėjome. Turim statistiką, renkam tokius duomenis.
Kai tekdavo vis dėlto iš "Grindos" pasiimti jau ten pabuvusius šunelius, juos laikėm visiškai atskirai ir net kitam kieme buvo vedžiojami. Tai labai svarbus rodiklis, kad ne šiaip aklai imti ir dėti bendrai, kur be abejo visi užsikrės ir nugaiš. O suskirstyti taip, kad gyvūnų gelbėjimas nebūtu bergždžias, o neštu daugiau geresnių rezultatų.

Todėl visus šiuos rodiklius apėmus bendrai, mūsų globojamų gyvūnų mirtingumas sumažėjo. Bet tam ir stengiamės, kad būtu kitaip. Vis dėlto, einam į priekį, o ne atgalios.

Maisto mūsų gausiam būriui ir išties reikia labai daug, įskaitant, kad naudojam tik kokybišką ir dažniausiai specialų. Tai pateikta praėjusių metų atskaita ir neįskaičiuotos šių metų sausio mėnesio išlaidos, kur maisto sąskaitos yra ryškiai didesnės.

Maisto labai daug suaukoja žmonės, ypač mūsų "prieglaudėlės" šuneliams. Vien iš Vokietijos, rudenį, parsivežėm labai gerą paramą. Apie 30 kokybiško sauso maisto maišų.
Nemažai sauso maisto atneša į "Ozo" kačių pievelę, ir išties jaučiasi nereali pagalba.
Sauso maisto paaukoja ir Zoo parduotuvės. Todėl tikrai šiais metais jautėsi parama ir esam už tai be galo dėkingi. Jums, mieli žmonės.

Norėčiau pasakyti, kad galima labai daug nuveikti nereikalaujant iš valstybės ir nemitinguojant, kad viską duotu už diką, o tiesiog dirbant ir stengiantis realiai padėti gyvūnui. Gerų, žmonių pagalbos dėka galima padaryti stebuklus ir įrodyti, kad viskas yra įmanoma, ir kai mūsų valdžios organai tai supras, manau bus lengviau išsikovoti geresnią ateitį buvusiems beglobiams.
Ko daugiausiai bijo valdininkai, o  kad norime iš jų pinigų ir nepasitiki, o iš ties bent jau mūsų kieme darom viską tam, kad beglobių ateitis butu šviesesnė. Kad turėtu savo tvirtą pagrindą pakojom ir jų niekas nežemintu ir neišmestu. Todėl taip svarbu mums buvo surasti ir žemės gabaliuką. Nes nuomojant patalpas ne visada esi užtikrintas rytojumi. O kai turi savo vietą, visada gali dirbti ramiai ir padėti.

Per šiuos metus privargome ir žinom, kad tai ko siekiam tikrai atneš naudos ir pastovumą. Gal daug kas pasako, kad brangios investicijos, bet už tat ilgalaikės ir užtikrintos rytojui. Negalvojant apie rytdieną, negali globoti ir atsakyti už tuos kurie atėjo čia prašyti užuovėjos.

Vienas iš pagrindinių "SOS Gyvūnų" tikslų: pastatyti beglobiams miestą ir padėti išvengti išmestiems ir pagautiems gyvūnams mirties nuosprendžio karantinavimo įstaigose. Kad turėdami tikrus globos namus gyvūna,i būtu saugus, mylimi, prižiūrėti.

hmm  [2011-02-04 21:08]

labai saunus skaiciai, bet kaip jus pasieket toki neitiketinai maza mirtingumo skaiciu? ir taip pat ziauriai mazas islaidas gyvunu maistui? net sunku patiketi kad galima ismaitinti toki buri! :D sauniai

algita  [2011-02-02 15:36]

prieglaudos pastatas yra vis dar sandeliuojamas - tam, kad ji butu pastatyta naujame sklype, butini statybu leidimai, o be ju toks prieglaudos pastatymas butu pripazintas nelegalia statyba

Kamile  [2011-02-02 15:17]

Šiais metais, kaip ir visada pervedu Sos-gyvūnams 2 proc. O kur laikoma nauja prieglauda? Jeigu įregta elektra, nuotekos, tai prieglauda turėtų būti sumontuota

Saunuoliai  [2011-02-02 14:34]

Geras, nežinojau kad turit samdomų darbuotojų, visad galvojau, kad darbuojasi vien savanoriai. Šiaip ar taip, sėkmės!

Lina S.  [2011-02-02 13:23]

Didžiuojuosi jumis.

DJbobo  [2011-02-02 00:54]

Na nieko sau! Tiek gywunu! Fantastika. As ir wel paremsiu butent sosu weikla (:
Linkejimai is GB !