lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 1608321
Šiandien: + 16239
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Pasidalink su mumis artėjančių Kalėdų nuotaikomis!  3034   2

[2010 12 14]

sos-Kaledos-sm.pngArtėjančios šventės įkviepia dovanoti, deja Kalėdų senelis aplanko ne visus, tad gyvūnų gerumu ir tyliu akių spindesiu išreiškiamos svanojės, dažnai tampa neišgirstos.

Padovanok mums Kalėdas akcija inicijuota, stengiantis atkreipti visuomenės dėmesį, kad ne visi trokšta materialių dovanų, kitiems didžiausią dovaną gali atstoti šilta namų pastogė, o likusiems prieglaudoje - miegas ant šilto guolio ar bliūdelis, kviepiantis gardžiu maistu.

Atsigręžkime į juos... Kartu mes galime padėti sutrumpinti gatvėse gyvenančių gyvūnų dienas, kai ieškodami šilumos, jie randa tik užvertas namų duris, o šiltą miegą juose atstoja sniego guolis.

Nelikime abejingi... Prekybos ir laisvalaikio centre "Ozas", 2a aukšte, „Sos gyvūnai“ skyriuje, Jūsų laukia Kalėdine eglutė. Kiekvienas šio prekybos centro lankytojas turi galimybę palikti dovanėlę.

Visi Kalėdinės akcijos metu surinkti daiktai, bus skirti „SOS gyvūnai“ prieglaudos gyventojams bei gyvūnams, vis dar gatvėje laukiantiems eilės čia.

Artėjant gražiausioms metų šventėms kviečiame prisijungti ir Jus bei mažomis kasdieninėje veikloje reikalingomis dovanėlėmis išpildyti didžiules jų svajones.

Už kiekvieno atneštą dovanėlę, bus atsidėkota akcijos Kalėdiniu žaisliuku, kuris galės papuošti Jūsų eglutę ir taip priminti apie jūsų gerumą...

Pasidalink su mumis artėjančių Kalėdų nuotaikomis!.


Susiję straipsniai: 

Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA