lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2494210
Šiandien: + 1133
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Atnaujintas bendradarbiavimo projektas su Aukok.lt  2106   3

[2010 04 21]

Džiaugiamės jau antrą kartą turėdami galimybę dalyvauti Aukok.lt inicijuotame paramos projekte „Padėkime beglobiams gyvūnams“.

2009 m. vykusio projekto metu surinktos lėšos buvo panaudotos gyvūnų gelbėjimui, būtinoms veterinarų paslaugoms, gydymui, reikiamų vaistų įsigijimui, kastracijos ir sterilizacijos operacijoms.

Dauguma išgelbėtų ir išgydytų gyvūnų jau turi mylinčius šeimininkus ir šiltus namus, kiti dar vis laukia savo laimingos dienos. Visiems gelbėjamiems gyvūnams siekiame užtikrinti kuo geresnę ir saugesnę laikiną globą: reikiamą gydymą, visavertį maitinimą, šiltą ir jaukų prieglobstį.

Esame dėkingi Aukok.lt. projekto kūrėjams už suteiktą galimybę – pagalbą mums padėti Jiems!


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA
tt  [2010-09-01 15:45]

2555

Ed  [2010-09-01 15:40]

Peržiūrėjau aukok.lt portale pateiktą jūsų tarpinę ataskaitą https://www.aukok.lt/Projektai/Pagalba-beglobiams-gyvunams (prisegtą dokumentą) ir ką pamačiau??? Ogi nuotraukose yra įdėti katytė KOHANA-CHO http://www.lese.lt/lt/padovanoti/g.12523 (LESĖS GLOBOTINĖ, kurią globojo ir padovanojo geriems žmonėms, LESĖS pagalba) katinas Smogas (LGGD globotinis, už kurį mokėjo gyvūnams prijaučianti Lina) - http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.20824 NEGI jums savo išgelbėtų gyvūnų maža, kad dar vagiate kitų organizacijų nuotraukas ir apsimetate, kad čia jūsų išgloboti ir gydyti? GĖDAAAA. P.S. (Kas netikite, jog sakau tiesą, pažiūrėkite į tą tarpinę ataskaitą, pateiktą aukok.lt puslapyje, o paskui į mano duotas nuorodas, kur tų gyvūnų skelbimai įdėti į portalus).

aidas  [2010-08-23 22:06]

tikrai jum neaukosiu nes kai randi suneli benami jus vis nepaimat vis vietos nera anksciau jum aukojau bet nusiviliau jusu veikla kur reklama koki baukutes suni pasert tai lekiat su kamerom okur realios pagalbos reik tai sakot kad nieko padet negalit.
ir taip ne viena karta jau buvo.


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS