lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2570629
Šiandien: + 19842
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

"SOS gyvūnai" teiks pasiūlymus naujai LR Gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymo redakcijai  633   1

[2010 03 19]

VšĮ "SOS gyvūnai" atstovė įtraukta į LR Žemės ūkio ministerijos suformuotą darbo grupę, skirtą tinkamam gyvūnų gerovės politikos įgyvendinimui Lietuvoje ir Lietuvos Respublikos gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymo tobulinimui.

Seimo nario P. Auštrevičiaus iškeltos gyvūnų gerovės politikos problemos Lietuvoje ir buvusių diskusijų dėka LR Žemės ir ūkio ministerija, vykdydama Ministro Pirmininko pavedimą ir siekdama užtikrinti tinkamą gyvūnų gerovės politikos įgyvendinimą, 2010 m. kovo 1 d. sudarė darbo grupę dėl Lietuvos Respublikos gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymo tobulinimo. "SOS gyvūnus" atstovaujanti teisininkė I. Sokolska kartu su kitų vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų nariais iki šių metų balandžio 1 d. turi pateikti pasiūlymus dėl Įstatymo tobulinimo ir prireikus Įstatymo pakeitimo projektą. I. Sokolska jau anksčiau yra rengusi kompetentingus pasiūlymus dėl šio įstatymo pataisų ir kruopščiai išnagrinėjusi mūsų šalies įstatyminę bazę, todėl jos vaidmuo grupės veikloje yra labai svarbus.

Toks bendradarbiavimas yra unikali galimybė pagerinti gyvūnų padėtį visuomenėje, užtikrinti teisinę atsakomybę žiauriai su gyvūnais besielgiantiems asmenims, siekti beglobių gyvūnų įstatyminės apsaugos, o viešosioms įstaigoms, užsiimančioms gyvūnų globa, suteikti daugiau laisvės ir teisių, ginant šiuos gyvūnus.

LR Žemės ūkio ministro įsakymai dėl darbo grupės sudarymo:

http://www.zum.lt/lt/teisine-informacija/isakymai/5484/

http://www.zum.lt/lt/teisine-informacija/isakymai/5528/


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA