lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3779337
Šiandien: + 72038
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

LNK "Auksinės širdies" nominacijos. Balsuokite  577 

[2010 01 12]

LNK televizija ir interneto portalas DELFI bei Savanorių centras kviečia balsuoti už didžiausius mūsų šalies auksaširdžius, kurie metai iš metų savanoriškai daro gerus darbus, nereikalaudami jokio atlygio.
„Auksinė širdis“ – tai renginys, kuriuo siekiama pagerbti labiausiai nusipelniusius šalies savanorius, nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, rengiamas jau ketvirtą kartą.

Didžiuojamės galėdami  pranešti, kad "SOS gyvūnai" vadovė Ilona Mezenceva yra viena iš pretendenčių "Kilniosio širdies" nominacijoje.

 " Ilona Mezenceva, VŠĮ „SOS Gyvūnai“ beglobių gyvūnų organizacijos įkūrėja bei vadovė Kai Ilona ėmėsi prižiūrėti beglobius gyvūnus, nemanė, kad ta veikla ją taip įtrauks. Moteris rūpinasi keturkojais beveik visą parą. Gyvūnai ją mato daug dažniau nei šeima. Sudėtingomis sąlygomis dirbanti moteris dėkinga savo šeimai, kad ši supranta jos norą padėti beglobiams gyvūnėliams ir skirti laiką jiems, vietoj to, kad rūpintųsi namais. Tačiau buvo laikas, kai Ilona nebeturėjo vilties, kad išsaugos šeimą, nes vyras iškėlė ultimatumą: arba savanoriška veikla arba vyras ir vaikai. Gyvūnų globėja stipriai išgyveno dėl tokio sutuoktinio pareiškimo, sirgo depresija, suprasdama, kad tai yra jos pašaukimas, kuris gali kainuoti net šeimą. Supratęs, kad žmona drasko save iš vidaus, nes ir beglobiai keturkojai, ir šeima – jai vienodai svarbūs, vyras leido žmonai bandyti suderinti rūpinimąsi šeima su mėgstama veikla, kuri namams neatneša jokios finansinės gerovės, o dar reikalauja paramos. Ilona savo beglobių gyvūnų prieglaudoje beveik visą parą sukasi viena, padedama pakaitomis atvykstančių savanorių, kurių subūrė jau nemenką grupelę. Jaunimas noriai aukoja savo laisvalaikį, mokosi iš Ilonos globoti likimo valiai paliktus keturkojus. "

Balsavimas vyks visą sausį, jūsų išrinkti labiausiai nusipelnę savanoriai bus apdovanoti simbolinėmis „Auksinėmis širdimis“ iškilmingoje ceremonijoje vasario 7 d. per LNK.

Balsuoti galite čia: 
http://whatson.delfi.lt/news/entertainment/eteris/balsuokite-uz-auksines-sirdis-jaunosios-auksines-sirdies-ir-kilniosios-auksines-sirdies-nominacijas.d?id=27610509#a_emb_126327697458082_631


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA