lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2570445
Šiandien: + 19658
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Atminimas iškeliavusiems į Vaivorykštės šalį  532 

[2009 12 25]

Visi mes, širdyse nešiodamiesi praradimus ir šį pasaulį palikusiųjų atmintį, vis dar jaučiamės vieniši.

Melieji, „SOS gyvūnai“ organizacija kviečia visus prisiminti juos uždegtos žvakutės šviesa, kuri simbolizuos atminimą tų, kurie nespėjo sulaukti savo šviesaus ryto ir valandos, kai būtų galėję būti mylimi ir geidžiami šeimos draugai. Kasmet nužudoma tūkstančiai mūsų keturkojų draugų vien todėl, kad mes, žmonės, nesugebėjome būti atsakingesni už tuos, kuriuos prisijaukinome ir suteikėme gražaus ir laimingo gyvenimo viltį. „SOS gyvūnai“ akcija skirta nužudytiems, išniekintiems ir išduotiems gyvūnams atminti.

Kiekvienas, atėjęs į „PC Ozas“, galėsite prie mūsų kačiukų pievelės padėti savo uždegtą žvakutę. Žvakutės degs visą dieną, o jų šviesa skleis ramybę, atjautą ir naują požiūrį apie pagarbą ne tik sau, bet ir mus supančiai gamtai bei joje slypinčiai gyvybei. Suprasdama, kad net ir šimtai žvakučių neišpirks žmogaus padarytos skriaudos, vistiek kviečiu pagerbti mūsų mažuosius, silpnesniuosius brolius.

Ačiū visiems, kuriems tai svarbu, kieno širdys sklidinos meilės ir Šilumos. Skleiskime ją kartu, ir galbūt nors vienu rasos lašeliu skausmo žemėje liks mažiau.

Akcija planuojama gruodžio 30 d. nuo 10.00 iki 22.00


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA