lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2433781
Šiandien: + 122717
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

Kačiukų pievelė - prekybos ir pramogų centre "Ozas"  3848 

[2009 12 01]

Šiandien atsidarė dar vienos durelės buvusiems beglobiukams ir dar viena viltis buti pastebėtam, mylimam ir reikalingam. Šį jaukų, pirmąjį žiemos vakarą norime pranešti Jums nuostabią naujieną. Nuo šiandien dalis "SOS gyvūnai" globojamų katinukų namų ieškos iš PC "Ozas" įrengtos kačiukų pievelės!!!

Tokie projektai Lietuvoje yra dar naujiena, bet tai nuostabus būdas parodyti, kad ir gyvūnai turi vietos po Lietuvos dangumi. Tai parodo, kad lietuviams nėra svetimas skausmas ir atjauta. Norime džiaugtis drauge, nes tai dar viena vieta, kur gali glaustis buvę išmesti, išniekinti ir išduoti gyvūnai. Jiems tai mažytė pasaka - dabar jie dėmesio centre, dabar jais gėrimasi. Kiekvienas mažas vaikutis pribėgęs prie tokio aptvarėlio galės sužinoti, kas yra buvęs beglobiukas, kokia jo istorija. Šiuo nuostabiu projektu mes galėsime prisidėti prie visuomenės tolimesnio švietimo apie beglobius gyvūnus. Ir nors tai tik mažas lašelis jūroje, bet jisai mūsų visų.

Šiam projektui pradėjome ruoštis jau senokai. Nuoširdžiai norėtumėm padėkoti savanorei Marijai už projekto organizavimą ir bendradarbiavimą. Taip pat esame labai dėkingi PC "Panorama" renginių organizatoriui Mariui, kuris pasisiūlė prisidėti organizuojant ir montuojant "kačių pievelę". Ir, žinoma, dideliausia padėka PC "Ozui", nelikusiam abejingam benamių likimui! AČIŪ!

Paskutiniu metu prieglaudėlėje sunki situacija dėl kačių ligų proveržio. Dedame visas pastangas, kad kiekviena gyvybė būtų išgelbėta. Susidarė savanorių komanda, dirbanti tik su ligoniukais. Dovanojant kačiukus PC "Panorama" ne visada pavykdavo išvengti vienokių ar kitokių gyvūnų ligų ar negalavimų, nes tuomet mūsų tikslas buvo, kad kuo daugiau gyvūnų rudenį pasitiktų šiltuose namuose... Tačiau, dėl kiekybės nekart nukentėjo kokybė, t.y. gyvūnų sveikata. Priėmėme tai kaip skaudžią pamoką. Dabar mūsų svarbiausias tikslas yra dovanoti tik tuos gyvūnus, kuriems yra atliktos visos reikiamos veterinarinės procedūros ir dėl kurių sveikatos esame visiškai tikri.

Ruošiantis projektui dalis sveikų kačiukų apsigyveno savanorių namuose, soduose ir sodybose... Taip stengėmės apsaugoti sveikuosius nuo ligų. Savanoriai katuliams duoda vaistų nuo kirminų, veža skiepyti kompleksiniu skiepu ir tuos, kurie yra sulaukę reikiamo amžiaus, veža sterilizuoti/kastruoti.

Dabartinis kačių aptvaras stiklu yra padalintas į keturias zonas, taip siekiant dar labiau sumažinti ligų riziką. Nuo šiandienos į "Ozą" pradėti vežti kačiukai yra sveiki, skiepyti ir, jei tam ne per jauni, sterilizuoti/kastruoti. Tad galite drąsiai priglausti mūsų globotinį, kurių yra įvairių - nuo janučio iki suaugusio. Tiesa, jei norit jaunučio - paskubėkit, nes jau trys patys mažiausi iš "Ozo" šiandien iškeliavo namo! :)

Pats "kačių pievelės" aptvaras mums atsiėjo 5000 litų. Beprotiškai brangu, ar ne? Per tokį pat projektą PC "Panorama" namus rado 347 katės. Palyginimui: per visus 2008-uosius metus padovanojome 442 kates. Ar vis dar atrodo brangu? :)

Kačiukai gyvena antrame prekybos centro aukšte, prie eskalatoriaus. Šalia aptvaro rasite aukų dėžutę ir didelę dėžę, į kurią galite dėti kalėdines dovanėles mūsų globotiniams. Tinka viskas - maistas, žaislas, paklotėlis. Nebūtinai pirktas, tai gali būti ir Jūsų augintiniui nebereikalingas ar netinkamas dalykas. Benamiukai neišrankūs :)

Atėję rasite ne tik dovanojamus kicius, bet ir galėsite pasigrožėti nuotraukomis. Jūsų laukia parodėlė nuotraukų, kuriose įamžinti dabartiniai ar buvę mūsų globotiniai, smagios akimirkos, įvairios nuotaikos. Tad laukiame Jūsų! Ateikite - pabendraukime. Ateikite - pasigrožėkite. Ateikite - paaukokite. Ateikite ir padovanokite Kalėdų stebuklą mažam, pūkuotam, nuskriaustam - NAMUS ir savo MEILĘ!

Nuoširdžiai,
"SOS gyvūnai" komanda

IMG3868.jpg


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA