lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 2605643
Šiandien: + 14722
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Naujienos

2009 m. spalio 5 d., „SOS gyvūnai“ komandos susirinkimas  466 

[2009 10 05]

Spalio 4-oji – pasaulinė gyvūnų globos diena – „SOS gyvūnai“ prieglaudai lyg Naujieji metai. Savotiškas atskaitos taškas.

Paminėjusi Šv. Pranciškaus dieną ir suskaičiavusi visus laiminguosius, kurie jau rado namus, „SOS gyvūnai“ prieglaudos komanda nusprendė turinti imtis dar didesnių darbų. Kviečiame susipažinti su artimiausiais mūsų planais.

„SOS gyvūnai“ prieglaudos tikslas – kuo didesniam skaičiui beglobių gyvūnų suteikti pastogę, maistą ir veterinarinę priežiūrą. Šįvakar buvo aptarti būsimos „SOS gyvūnai“ prieglaudos statybos klausimai. Žmonių paaukoti 2 procentai suteiks galimybę mūsų organizacijos globojamiems gyvūnams laukti naujų savo šeimininkų ne tik šiltai ir sočiai, bet ir patogiai, švariai. Ačiū Jums, kad padėjote suteikti benamiams gyvūnams tokias sąlygas, kokių jie nusipelnė.

Pastarųjų metų patirtis parodė, kad vis dėlto žmonės supranta, kas tai yra atsakingas gyvūno šeimininkas. Reikia tik kalbėtis ir bendromis jėgomis spręsti iškylančias problemas. Todėl dar vienas šio vakaro sprendimas susijęs su švietėjiška „SOS gyvūnai“ organizacijos veikla. Rudeniui į mokyklas sugrąžinus mokinius bus stengiamasi aplankyti kuo daugiau Lietuvos mokyklų su specialiai paruošta programa mažiesiems būsimiems atsakingiems naminių gyvūnėlių šeimininkams. „SOS gyvūnai“ pažada ne tik įdomias, bet ir naudingas „gamta ir aš“ pamokas!

Žmonės mums įrodė esantys geros širdies. Tiesiog daugelis anksčiau nežinojo, kaip padėti beglobiams gyvūnams. Dauguma nežinojo apie tokias organizacijas kaip „SOS gyvūnai“ prieglauda, kuriose gyvūnui pagelbėti gali ne tik litas – čia svarbiausia noras padėti. Todėl „SOS gyvūnai“ prieglaudos komanda imasi aktyvios informacijos apie beglobių gyvūnų problemas mūsų šalyje sklaidos: bus siekiama kuo išsamiau ir operatyviau nušviesti šiandieninę situaciją, tokios veiklos plėtros galimybes ir poreikį, ateities perspektyvas. Bus kviečiama bendromis jėgomis spręsti sunkumus.

„SOS gyvūnai“ organizacijos didžiausia vertybė – gyvybė. Vien per 2009-uosius metus naujus šeimininkus surado 874 beglobiai gyvūnai, o tai – 874 išgelbėtos gyvybės. Kviesime Jus džiaugtis kartu su mumis ir visais beglobiais gyvūnais, radusiais jaukius ir šiltus namus įvairiose beglobių gyvūnų ir žmonių draugystės auginimui skirtose akcijose, renginiuose.

„SOS gyvūnai“ prieglauda prašo Jūsų: „Padėkite mums padėti Jiems“. O šiandien – dar ir dėkoja visiems geros širdies žmonėms už išreikštą pasitikėjimą šios organizacijos veikla. Tik Jūsų dėka galime eiti pirmyn nors ir mažais, bet vis tvirtesniais žingsneliais.

Su pagarba ir tikėjimu geresniu rytojumi,

„SOS gyvūnai“ komanda


Komentarai

Komentaras sėkmingai pridėtas
CAPTCHA