lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 4987944
Šiandien: + 15057
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

SOS komanda

Idėja padėti beglobiams gyvūnams gimė prieš trejus metus. Kad ji gyvuotų iki šių dienų, reikėjo paaukoti asmeninį gyvenimą, atsisakyti daugelio gyvenimo džiaugsmų ir malonumų, pamiršti, kas yra atostogos ir laisvalaikis, nes į mūsų duris nepaliaujamai stukseno nelaimingų gyvūnų širdelės. Juk negalėjome nusigręžti ir palikti visko likimo valiai, todėl buvo išgelbėta šimtai gyvybių ir surasti namai šimtams gyvūnų. Daugelio jų istorijas rasite "SOS gyvūnų" gelbėjimo dienoraščiuose.

Gelbėjimas – sunkus darbas, jam reikia atiduoti daug jėgų. Gyvūnams pagalba reikalinga kasdien, jie negali laukti, kol bus parengti ateities projektai ar gauta finansinė parama, jie negali laukti, kol sugalvosime lengvesnį kelią padėti. Tavo pagalba reikalinga būtent šią minutę. Toks darbas suteikia palaimą – prieš užmerkdamas akis žinai, kiek daug šiandien nuveikei ir kiek daug gali padaryti rytoj.

Tam reikalinga komanda, kurioje Tu esi už visus, o visi – už Tave. "SOS gyvūnų" komanda pasiruošusi sąžiningai dirbti ir daryti viską, kas įmanoma čia ir dabar, pasiruošusi padėti tiems, kam reikia pagalbos. Mes norime ir toliau visoje Lietuvoje burti bendraminčių komandą, mokančią darniai planuoti savo veiksmus: vieni kuria projektus ir koordinuoja darbą, kiti, tiesiogine to žodžio prasme, ištiesia ranką į bėdą patekusiam gyvūnui, suteikia pirmąją pagalbą ir suranda jam namus. Daug turime darbų, kurie nereikalauja pastovaus dėmesio, bet yra pakankamai reikšmingi veiklai, todėl prie "SOS gyvūnų" garbingo darbo gali prisidėti net ir užimti žmonės, paaukodami mažą dalelę savo brangaus laiko – juk mūsų darbo sėkmė priklauso nuo kiekvieno dalyvio įnašo. Gerinant beglobių gyvūnų padėtį labai svarbu plėtoti veiklą visoje Lietuvoje, todėl kviečiame prie "SOS gyvūnų" prisidėti kuo daugiau įvairių žmonių iš visų mūsų šalies kampelių!


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS