lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3635426
Šiandien: + 14458
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Istorija

Idėja padėti beglobiams gyvūnams gimė 2006 metais. Kad ji gyvuotų iki šių dienų, reikėjo paaukoti asmeninį gyvenimą, atsisakyti daugelio gyvenimo džiaugsmų ir malonumų, pamiršti, kas yra atostogos ir laisvalaikis, nes į mūsų duris nepaliaujamai stukseno nelaimingų gyvūnų širdelės. Juk negalėjome nusigręžti ir palikti visko likimo valiai, todėl buvo išgelbėta šimtai gyvybių ir surasti namai šimtams gyvūnų.

"Pifas.lt" logotipas"SOS gyvūnų" organizacija įkurta 2008 m. vasario 1 d. ir pavadinta pirmuoju vardu - "Pifas.lt". Šis pavadinimas buvo parinktas "SOS gyvūnų" vadovės Ilonos Mezencevos pirmojo augintinio Pifo vardui atminti.
 

 

SOS gyvūnų namelis2008 m. lapkričio mėn. gautos 2% nuo gyventojų pajamų mokesčių paramos mums užteko, kad įsigytume mobilųjį namelį, kuriame pradėjome glausti ir globoti gyvūnus. Šis namelis iškart įgavo "SOS gyvūnų namelio" pavadinimą.


 


"SOS gyvūnų" logotipas2009 m. birželio 11 d. organizacijos pavadinimas pakeistas į VšĮ "SOS gyvūnai".


 


Sklypas 
2010 m. vasarą už 2% nuo gyventojų pajamų mokesčių paramą mes įsigijome nuosavą žemės sklypą Minsko pl., į kurį perkėlėme pirmąjį „SOS gyvūnų namelį“ bei pradėjome kurti sąlygas tikrajai mūsų gyvūnų prieglaudai.


 


Vagonelis 
2011 m. lapkričio mėn. mes galutinai persikraustėme į Minsko pl. ir įsigijome dar 2 vagonėlius gyvūnų laikymui. 

 


Prieglauda 
2012 m. kovo mėn. pas mus atkeliavo ir buvo pastatyta unikali naujosios prieglaudos konstrukcija, kuri buvo projektuojama pagal ES standartus ir rekomendacijas. Čia iškart buvo įkurdinti ir pirmieji gyventojai, o pastatas simboliškai pavadintas „SOS gyvūnų namais“.


          


Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS