lt

Naujienlaiškis

Naujausia prekė paramos krautuvėlėje
Pereiti į paramos krautuvėlę >

SOS akimirkos

SOS akimirkos
Daugiau nuotraukų

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

   

Facebook

 
Iš viso: 3878354
Šiandien: + 28703
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Apie „SOS apartamentus“

Į VŠĮ „SOS gyvūnų“ prieglaudą patenka, o dažnai ir visą savo gyvenimą nugyvena, daug sergančių, luošų ir garbingo amžiaus globotinių.  Šiems gyvūnams būtinos šiltos ir jų poreikiams pritaikytos patalpos, kurių šiuo metu „SOS gyvūnų“ prieglaudoje labai trūksta. Silpniems gyvūnams šaltos žiemos yra nepakeliamos, jie ima dar labiau sirgti, o išeiti į lauką dažnai prireikia daug jėgų, tad būtina sukurti palankesnes gyvenimo sąlygas. Siekdami, kad šių bėdulių gyvenimas būtų bent kiek malonesnis ir šviesesnis, pildome savo seną svajonę ir pradedame naujos prieglaudos - “SOS vilties apartamentų” statybos darbus.

Kol „SOS apartamentai“ bus pabaigti, laukia ilgas kelias.  „SOS gyvūnai“ - organizacija, išsilaikanti tik iš žmonių ir įmonių paramos (daugiausia iš 2% nuo GPM), o valstybės, savivaldybės ar ES pagalbos mes negauname. Preliminariais skaičiavimais „SOS vilties apartamentai“ organizacijai kainuos apie 70.000 Eur. Komercinei įmonei tai gal būtų ir ne tokie dideli pinigai, bet mes – viešoji įstaiga, ir mūsų veikla tikrai neneša pelno... O išlaidos kasdien rūpinantis 150 globotiniu išties didelės, juk viskas kainuoja: ir maistas, kraikas, gydymas, sterilizacijos, vakcinacijos, ir prieglaudos valymo bei dezinfekavimo priemonės, ir nuolatinės išlaidos elektrai, transportui, pastatų šildymui žiemą.

Todėl kiekvienas, kas turi galimybę prisidėti prie „SOS vilties apartamentų“ statybų - tikrai laukiamas. Visa parama: ir maža, ir didelė – mums aukso vertės, nes priartina mus prie pagrindinio tikslo – naujų šiltų, saugių ir jaukių namų likimo nuskriaustiems beglobiams gyvūnams. Juk būdų kaip galite paremti yra išties daug – paskirti 2% nuo GPM, paremti finansiškai, paaukoti statybinių medžiagų, prisidėti idėjomis, fiziniu darbu, o gal net tapti oficialiu rėmėju ir socialiai atsakingu verslininku. Nesvarbu, kokiu būdu, bet visi, prisijungę prie šio projekto įgyvendinimo, jau netolimoje ateityje atvykę į prieglaudą galės savo akimis pasigrožėti bendru rezultatu – „SOS apartamentais“ – ir pasidžiaugti ir patys kažkuria dalimi, mažyte ar didele, prisidėję prie naujų namų beglobiams gyvūnams statybos.


SOS apartamentai

Apie projektą:

„SOS gyvūnų“ prieglaudos plėtros projektas „SOS vilties apartamentai“,pradėti statyti 2015m rugsėjo mėnėsį,  prieglaudos sklype Vilniuje, Minsko plente. Tai statinys, kuriame suprojektuota 10 mažesnių atskirų patalpų gyvųnų laikymui. Planuojame , kad jame gyvens apie 50 mūsų silpnesnės sveikatos ir ypatingos priežiūros reikalaujančių globotinių.

Planuojama, kad kiekviena patalpa turės atskirą išėjimą, kuris leis senyvam, ligotam gyvūnui  netrukdomam pasivaikčioti lauke. Visos lauko durys bus su langais, kad į patalpas patektų dienos šviesa. Apartamentų centrinėje patalpoje numatytas kieto kuro šildymo katilas bei rekuperacinė vėdinimo sistema. Svajojame, kad katalpose būtų įrengtos šildomos grindys. Tam, kad būtų lengva patalpas prižiūrėti, valyti bei dezinfekuoti, grindys būtų klojamos plytelėmis, įrengti nuotekų šalinimo kanalai.

„SOS apartamentų“ nauda

SOS apartamentai“ beglobiams gyvūnams bus tiltas tarp gyvenimo gatvėje ir naujų namų. Čia jie bus gydomi, vakcinuojami, socializuojami bei sterilizuojami, čia jie lauks apsilankančių būsimųjų šeimininkų, kad kartu su jais galėtų keliauti į naujus namus. Be to, į „SOS gyvūnų“ prieglaudą atkeliauja ne vienas šeimininkams nebereikalingas garbingo amžiaus, pasiligojęs šuo ar katė, todėl labai svarbu užtikrinti tinkamas jų laikymo sąlygas, suteikti galimybę „gyvenimo žiemą“ pasitikti patogiai ir šiltai.

Kaip galima prisidėti prie statybų >>

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS